3.KOLO SLOVENSKÉ HRY MLÁDEŽE A SLOVENSKÝ POHÁR, 21.8.2021, LUČENEC

3.KOLO SLOVENSKÉ HRY MLÁDEŽE A SLOVENSKÝ POHÁR, 21.8.2021, LUČENEC

Organizátorom ďalšieho kola Slovenských hier mládeže a Slovenského pohára v triale bol náš klub.  Chalani a dievčatá z NovoCK si tak mohli zapretekať aj na “domácej pôde”. Počasie nám prialo a takmer 50 jazdcov zo Slovenska, Maďarska i Poľska si mohlo “užiť”  sekcie  v našom trialparku.

V najmladšej kategórii promesa sme mali zastúpenie v podobe Jakuba a premiérovo aj našej najmladšej nádeje Ninky. Obaja nás príjemne prekvapili, keď výhodu domáceho prostredia pretavili do pekných umiestnení. Jakub si vyjazdil 3.miesto a užil stupne víťazov na bronzovej pozícii a Ninka v prvých pretekoch v živote zaznamenala skvelé 5. miesto. V kategórii pousin sme mali zastúpenie v podobe Mateja, Daniela a mimo poradia aj Melánie. Daniel sa umiestnil na 6. mieste, Melánii sa z jazdcov mimo poradia darilo najlepšie a Matej si s prehľadom vyjazdil 2. miesto. V kategórii benjamin nás reprezentoval “čerstvý” biketrialový vicemajster Európy Michal a tak nebolo pochýb o tom, kto sa umiestni na 1. pozícii. Spolu s ním vo vekovo vyššej kategórii zbierali skúsenosti aj Matej a Daniel. Mimo poradia jazdil aj Timotej, ktorý na náročných sekciách nazbieral slušnú porciu bodov. V kategórii minime si víťazstvo vybojoval Marek a výborne mu vo vekovo staršej kategórii sekundoval aj Michal, ktorý skončil hneď za ním na 2. mieste. Marek sa predstavil aj v kategórii kadet, kde podobne ako jeho brat Michal pridal k víťazstvu vo svojej kategórii aj 2. miesto z vekovo vyššej.

Veríme, že všetci zúčastnení si naše preteky užili a zároveň by sme touto cestou chceli ešte raz poďakovať všetkým, ktorí pri jeho organizovaní priložili ruku k dielu.

Výsledky si môžete pozrieť TU

Pridaj komentár

Close Menu