EXTREME BIKE DAYS 3, Püspökladány, 24.-25.11.2018, MAĎARSKO

EXTREME BIKE DAYS 3, Püspökladány, 24.-25.11.2018, MAĎARSKO

Sezónu 2018 sme cez víkend uzavreli halovým závodom Extreme bike days maďarskom meste takmer pri rumunských hraniciach. Vzdialenosť vyvážila kvalita preteku, organizátor opäť nesklamal, pripravil výborné sekcie v príjemnom prostredí miestnej športovej haly. Okrem trialistov pretekali aj jednokolkári a jazdci bmx, takže nebola núdza o divákov.

Keďže chlapci si išli poriadne potrénovať, odštartovali v kategóriách s riadnymi “chlapmi”. Obaja išli veľmi vyrovnane, chybičkám sa síce nevyhli, ale napriek tomu predviedli výborný výkon. Marek v kategórii Senior hobby ostal tesne za stupienkami víťazov na 4.mieste, v danej konkurencii výborný výsledok. Michal v kategórii Beginner- Kezdó nechal svojich starších súperov všetkých “bez rešpektu” za sebou a vybojoval si 1.miesto.

Výborným vyplnením času bol aj trial jednokolkárov. Marek po dojazdení svojej kategórie rýchlo vymenil dve kolesá za jedno a odhodlal sa vyskúšať si trial na jednokolke po 1.krát. Ukázal sa ako obrovský bojovník, zajazdil neskutočné sekcie s obrovskou chuťou. Z celkového počtu 17 sekcií zajazdil pekných  13. Prekvapením a veľkou odmenou pre neho bol zisk 3.miesta.

Pridaj komentár

Close Menu