MAJSTROVSTVÁ A PŘEBOR ČESKEJ REPUBLIKY V BIKETRIALE, 29.9.2018, KYJOV, ČESKÁ REPUBLIKA

MAJSTROVSTVÁ A PŘEBOR ČESKEJ REPUBLIKY V BIKETRIALE, 29.9.2018, KYJOV, ČESKÁ REPUBLIKA

Posledný septembrový víkend nás zavialo do areálu kyjovského trialparku. Partia organizátorov pripravila už tradične veľmi kvalitné sekcie. Silná základňa miestneho klubu sa prejavila nielen na sekciách, ale aj mimo nich. Je úžasné, že sa stále nájdu nadšenci, ktorí do prípravy preteku dajú svoje srdce.

Náš klub odštartoval v posilnenej zostave. V najmladšej kategórii nás zastupovali Matej, Jakub a aj náš nováčik Daniel. Matej jazdil s chuťou a úsmevom, sekcie si užíval. V silnej konkurencii 25 jazdcov rozhodovala každá chybička a tak sa mu ušlo pekné 6.miesto. Jakub aj Daniel statočne bojovali s prekážkami, aj keď sa nie vždy darilo. Pre Daniela to bola prvá skúška ohňom a sme radi, že sa nevzdal a dojazdil pretek do konca.

V kategórii poussin odštartoval meninový oslávenec Michal. Úvodná sekcia nezačala podľa predstáv. Prejazd cez cudzie šipky znamenalo 5 bodov a slzy na Michalovej tvári. Našťastie sa po krátkej pauze uvoľnil a pustil do ďalšieho boja. O to väčším prekvapením a zároveň radosťou bolo jeho konečné 1.miesto.

Marek v kategórii benjamin jazdil s rozvahou a chuťou. Chuť a našťastie aj rozvahu sa nám podarilo udržať v oboch kolách, konečný počet 5 trestných bodov znamenal ďalšie 1.miesto pre náš klub.

Dobrú náladu ešte umocnilo originálne oceňovanie víťazov, pekné trofeje a kopec drobností, ktoré si všetci chlapci vybojovali 🙂

Pridaj komentár

Close Menu