SLOVENSKÉ HRY MLÁDEŽE A SLOVENSKÝ POHÁR, 1.KOLO, 25.5.2019, ZÁRIEČIE

SLOVENSKÉ HRY MLÁDEŽE A SLOVENSKÝ POHÁR, 1.KOLO, 25.5.2019, ZÁRIEČIE

Poslednou májovou sobotou odštartovalo na Považí v Záriečí 1.kolo seriálu Slovenských hier mládeže a Slovenský pohár. O tom, že nešlo len o preteky slovenských trialistov svedčí aj výsledková listina, kde okrem Slovákov nájdeme aj českých a poľských jazdcov.

Organizátor napriek nepriaznivému počasiu počas príprav, pripravil veľmi kvalitné a náročné sekcie a odmenou mu určite bola bohatá účasť a výborné počasie. Aj náš klub mal v Záriečí zastúpenie. V najmladšej kategórii promesa zvádzal boj o prvenstvo až do konca Matej, no nakoniec šťastena ostala na poľskej strane a Matej vybojoval pekné 2.miesto. Nestratili sa ani Daniel na 7.mieste a Jakub na 8. mieste. Svoju pretekársku trialovú premiéru majú za sebou aj Marek a Matúš, ktorí to zvládli výborne a veríme, že ich to motivuje do ďalších usilovných tréningov.

V kategórii Poussin si perfektné 2.miesto vyjazdil Michal, ktorý sa nestratil ani v “ostaršenej” kategórii Benjamin, kde skončil tesne za pódiovým umiestnením na 4.mieste. Presvedčivý výkon podal v tejto kategórii Marek, ktorý si odniesol najcennejšiu trofej a pridal k nej ešte 2.miesto v kategórii minime.

Výsledky nájdete tu:

 

 

Pridaj komentár

Close Menu