SLOVENSKÉ HRY MLÁDEŽE A SLOVENSKÝ POHÁR TRIAL, 1.KOLO, 12.5.2018, LUČENEC

SLOVENSKÉ HRY MLÁDEŽE A SLOVENSKÝ POHÁR TRIAL, 1.KOLO, 12.5.2018, LUČENEC

Seriál Slovenských hier mládeže a Slovenského pohára v triale odštartoval 1.kolom na Krutkovej  osade pri Lučenci. Novú lokalitu, ktorá je v porovnaní s trialparkom, vytvoreným z umelých prekážok, viac spojená s prírodou, prišla otestovať takmer 50 tka jazdcov zo Slovenska, Čiech, Poľska a Maďarska.
Najpočetnejšou kategóriou bola už tradične promesa, kategória najmladších pretekárov, v ktorej odštartovalo spolu 17 malých nádejí. Náš klub v nej reprezentovali hneď traja jazdci- Matej, Jakub a Milka. Tesne za stupňami víťazov ostal Matej, Jakub sa umiestnil na 14.mieste. Pre Milku to bol prvý trialový pretek, takže 16.miesto vôbec nesklamalo.
Marek a Michal štartovali v dvoch kategóriách. Marek si vo svojej kategórii benjamin vyjazdil 1.miesto. V druhej kategórii minime Marek súťažil s chalanmi, ktorí síce vekovo z tejto kategórie vyrástli a podľa pravidiel by mali byť mimo poradia, ale ako organizátori sme sa rozhodli oceniť ich chuť a snahu a poradie ostalo podľa najazdených trestných bodov. Marekovi sa napriek tomu ušlo 3.miesto.
Michal si vo svojej kategórii poussin svojím perfektným posledným kolom s 0 trestnými bodmi vybojoval rovnako 1.miesto. V staršej kategórii získal 4.miesto.
Ďakujeme všetkým jazdcom, ktorí svojou účasťou ocenili našu snahu a prácu a dúfame, že si dobre zajazdili.

Celkové výsledky tu...

Pridaj komentár

Close Menu