TRIALOVÁ AKADÉMIA, 24.7-27.7.2018, KRUTKOVA OSADA, LUČENEC

TRIALOVÁ AKADÉMIA, 24.7-27.7.2018, KRUTKOVA OSADA, LUČENEC

V dňoch od 24.-27.7.2018 sme aj vďaka podpore SZC mohli zorganizovať sústredenie pre slovenských jazdcov, zamerané predovšetkým na komplexnú prípravu reprezentantov pred svetovým výjazdom. Jazdci si mohli tých pár dní užiť perfektný personál penziónu Zlatka, pochutnať si na výbornom jedle, ktoré pre nás pripravili po konzultácii s výživovým poradcom.

Mládež sa okrem dvojfázového tréningu na bajku pod vedením Eriky a Sama Hlavatých poriadne zapotila vo fitku s kondičnými trénermi Jakubom a Michalom. Chalani našich jazdcov naučili množstvo kompenzačných a strečingových cvičení, ktoré im určite poslúžia aj v budúcnosti. Okrem iného im vysvetlili dôležitosť vyváženej stravy a zdravej životosprávy u športovcov. Dôležitou súčasťou organizačného tímu bola školská psychologička Mary, s ktorou jazdci spoločne hľadali spôsob ako bojovať so svojimi “šelmami” a stresom.

Keďže našim cieľom bolo ukázať jazdcom komplexnosť športovej prípravy, nechýbala regenerácia vo forme relaxačných cvičení, vírivky a masáže.

Oživením a spestrením tréningov bola aj komunikácia v angličtine vďaka Sándorovi z Maďarska a nášmu cestovateľovi Matejovi Zacharovi, ktorý nám veľmi pútavo porozprával o svojich zážitkoch z Filipín, Číny či Taiwanu.

Veríme, že sústredenie bolo pre jazdcov zaujímavé a inšpiratívne. Ďakujeme všetkým zúčastneným a všetkým, ktorí sa na organizácii trialovej akadémie podieľali.

viac foto na fb NovoCK

Pridaj komentár

Close Menu