TURIECKAP UCI C1- SLOVENSKÝ POHÁR MTB XCO, 13.4.2019, TURČIANSKE TEPLICE

TURIECKAP UCI C1- SLOVENSKÝ POHÁR MTB XCO, 13.4.2019, TURČIANSKE TEPLICE

Po náročných trialových tréningoch sme dnešok opäť zasvätili “horákom”. Ani chladné počasie nás neodradilo od kvalitného, technicky náročného preteku v Turčianskych Tepliciach. Na štart sa za náš klub postavili štyria pretekári. V kategórii Mini dievčatá ( do 10 rokov) odštartovala Milka, ktorá s prehľadom zvládla aj technické pasáže a v silnej konkurencii starších dievčat obsadila 13.miesto.

V kategórii Mini chlapci ( do 10 rokov) sme mali zastúpenie v Matejovi a Michalovi. Matej trošku zaváhal na štarte, napriek tomu 24.miesto zo 48 pretekárov, nebolo sklamaním. Ešte viac nás svojím výkonom potešil Michal, ktorý dokázal udržať nastolené rýchle tempo a do cieľa finišoval na krásnom 8.mieste.

Po absolvovaní technických disciplín vyštartoval v kategórii Mladší žiaci Marek. Chlapci jazdili na 3 stredné okruhy, ktoré im v niektorých technických miestach dávali riadne zabrať. Marek sa napriek drobnému pádu udržal na takmer 7 km trati v prvej polovici štartového poľa a do cieľa dorazil na 22.mieste.

Sme radi, že sú naši jazdci veľmi všestranní a svojimi výkonmi ukazujú, že sa ani na takýchto náročných pretekoch nestratia a dokonca si ich s radosťou užívajú 🙂

Výsledky tu :

Pridaj komentár

Close Menu